You are currently viewing 50 godina braka Nade i Božidara Ileš

50 godina braka Nade i Božidara Ileš

  • Post author:
  • Post category:Vijesti

U petak, 5.svibnja 2023., bračni par Nada i Božidar Ileš obnovili su svoja bračna obećanja koja su jedno drugome dali prije punih pedeset godina. Svoja obećanja su obnovili pred članovima svoje obitelji, rodbine, prijatelja, kao i pred okupljenim vjernicima.
Župnik Tomislav u  svetoj misi potaknuo je Nadu i Božidara da nastave kroz svoj brak aktivno svjedočiti vjeru i ljubav jedno prema drugome. Okupljenim vjernicima poručio je da je svatko tko ima bračni poziv pozvan živjeti sveti brak koji će njega i supružnika jednoga dana odvesti u raj.
Kao župa zahvalni smo Bogu na svakom ovakvom svjetlom primjeru vjernika koji se ne stide svjedočiti ljepotu bračnog zajedništva.
Bračnom paru Nadi i Božidaru Ileš želimo obilje Božjeg blagoslova na njihovom bračnom putu!

Lea Miloš, unuka