U subotu, 20.6., ministranti i članovi dječjeg pjevačkog zbora naše župe održali su sad već tradicionalnu biciklijadu u župne gorice pod vodstvom vjeroučitelja i kandidata za trajni đakonat Ivana Golubića. Prije polaska zajedno smo se pomolili i primili blagoslov po rukama našeg župnika Tomislava. U 9 h krenuli smo iz župnog dvora te laganom vožnjom, nakon pola sata, stigli do naše „župne klijeti“, gdje smo sljedeća tri sata proveli u igri i druženju. Kako nam nakon igre ne bi želuci ostali „prazni“ pobrinuo se župnik koji nas je počastio pizzom, sokom i sladoledom. Okrjepljeni igrom i ugodnim druženjem, oko 14 h vratili smo se našim kućama. I ove godine, iako je bilo vruće, nismo žalili znoja i muke jer zajedništvo u igri i druženju nas je učvrstilo u nakani da i sljedeće godine opet ponovimo našu biciklijadu.
Zahvaljujemo svima koji su se uključili u organizaciju, osobito gđi. Sarah Tomić koja je pripremila našu župnu klijet za druženje kao i našem odborniku Josipu i njegovom sinu Ivanu koji su pokosili okoliš oko klijeti.