You are currently viewing Župno klanjanje

Župno klanjanje

  • Post author:
  • Post category:Vijesti

Na blagdan Marije Magdalene, već tradicionalno, naša župa ima godišnje klanjanje pred Presvetim.

I ove godine Presveto je bilo izloženo nakon jutarnje svete Mise u 9 h,  koju je predvodio vlč. Tomislav Petrić. Kroz čitav dan vjernici su imali priliku pohoditi crkvu i pomoliti se pred Presvetim. To je bila prilika da, kao i na našim redovitim tjednim klanjanjima, Gospodinu, koji nam je svojom prisutnošću u tajni euharistije iskazao najveću ljubav, uzvratimo ljubavlju. U 18 h je bio organiziran završetak klanjanja i blagoslov s Presvetim. Nakon završenog klanjanja, slijedila je sveta Misa u 19 h koju je predvodio župnik ‎Mario Križanac iz župe Presvetog Trojstva u Reki, u koncelebraciji sa svećenicima iz dekanata.