You are currently viewing Biciklijada u župne gorice

Biciklijada u župne gorice

  • Post author:
  • Post category:Vijesti

U subotu, 1.7., ministranti i članovi dječjeg pjevačkog zbora naše župe održali su sad već tradicionalnu biciklijadu u župne gorice. U 9:30 h krenuli smo iz župnog dvora te laganom vožnjom nakon pola sata stigli do župne crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije „Močile“. Tamo smo pozdravili Majku Božju molitvom koju je predvodio župnik vlč. Tomislav Petrić. Nakon molitve uskoro dolazimo do odredišta, naše „Župne klijeti“, gdje sljedeća tri sata provodimo u igri i druženju. Kako nam nakon igre ne bi želuci ostali „prazni“ pobrinuo se župnik koji nas je počastio pizzom, sokom i sladoledom. Okrjepljeni igrom i ugodnim druženjem, oko 14 h vratili smo se u naš župni dvor gdje smo sve ovjekovječili zajedničkom fotografijom.

Ivan Golubić, vjeroučitelj