You are currently viewing Proslava blagdana Božića

Proslava blagdana Božića

  • Post author:
  • Post category:Vijesti

Nakon četiri tjedna došašća, kroz koje smo se pripremali misama zornicama prije kojih su naši vrijedni liturgijski čitači čitali dijelove Svetog Pisma, proslavili smo rođenje našeg Otkupitelja i Spasitelja.

Na Badnjak smo slavili mise u 20 i 24 h koje je predvodio župnik Tomislav. A na sam dan Božića služene su mise u 9 h na kojoj je pjevao veliki župni zbor, u 11 h na kojoj je pjevao dječji zbor i u 18 h na kojoj je pjevao zbor mladih Ime ljubavi. Na kraju mise u 11 h župnik je tradicionalno blagoslovio dječicu kod jaslica.

Na svim misama okupio se velik broj vjernika koji su došli svetom misom zahvaliti Bogu na daru njegova sina Isusa čije nas je rođenje obradovalo i ispunilo naša vjernička srca novom nadom i ljubavlju.   

Mala polnoćka

Velika polnoćka

Božićna misa – 9 h

Božićna misa – 11 h

Božićna misa – 18 h