You are currently viewing Gospa Žalosna

Gospa Žalosna

  • Post author:
  • Post category:Vijesti

Štovatelji Majke Božje Žalosne proslavili su njen blagdan poslijepodnevnom svetom misom u njoj posvećenoj  kapelici kod Podravke.

Bogu hvala na lijepom vremenu koje je omogućilo da se na svetoj misi okupi lijepi broj vjernika, kako bi proslavio Onu koju nam je sam Isus s križa dao svima za Majku. Molitvom i pjesmom svjedočili smo koliko nam je svima potrebna zaštita i zagovor naše nebeske Majke Marije, kako u osobnom životu, tako i u životu našega naroda. Vjerujem da je svatko od nas prisutnih u otvorenosti svoga vjerničkog srca donio pred našu Majku svoje prošnje i potrebe, ali i  molitve da i nadalje bdije nad našom župom, našim obiteljima, mladima, djecom, bolesnima i nemoćnima.

Na kraju mise župnik je svima od srca zahvalio na brizi, trudu i ljubavi s kojom se brinu za našu kapelu i njezin okoliš, osobito obiteljima Ferenčak i Miloš.